Katalog obiektów

Wilga

Promuj obiekt

Dane kontaktowe

Wilga Ustroń
Wilga
ulica: Zdrojowa 7
miejscowość: 43-450 Ustroń
województwo: śląskie
telefon: 338566300
drugi telefon: 338566305
Powołaj się na serwis Obiekty-Noclegowe.info
e-mail: wyślij zapytanie
strona: www.wilga-hotel.pl

Informacje o obiekcie

typ obietu: hotel
ceny od 60 zł do 140 zł za osobę

Hotel Wilga*** to doskonałe miejsce na indywidualny lub grupowy pobyt w górach. Hotel zlokalizowany jest w Ustroniu, malowniczo położony na zboczu Równicy, dzięki czemu z okien podziwiać można piękną panoramę.

Jedyny w swoim rodzaju mikroklimat, otoczenie nieskalanej przyrody, rozbudowana infrastruktura turystyczna z licznymi szlakami spacerowymi, trasami rowerowymi i narciarskimi, stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 158 miejsc noclegowych w 62 komfortowo urządzonych pokojach. Gości zapraszamy również do przestronnego lobby baru, hotelowej restauracji, regionalnej Karczmy Zapiecek. Polecamy wypoczynek w rozległym ogrodzie, saunie lub bibliotece ze stanowiskiem komputerowym i TV. W hotelu można również nieodpłatnie skorzystać z sali bilardowej i treningowej sali fitness, a także kolorowej sali zabaw dla dzieci.

Wilga - hotel ze spa w górach zaprasza też w miejsce najgłębszego relaksu - do hotelowej Fizjosfery. To strefa relaksu, odprężenia, regeneracji sił i poprawy kondycji fizycznej, gdzie oferujemy sesje w saunie, indywidualne ćwiczenia w sali fitness, a także szeroki wachlarz zabiegów gabinetu kosmetycznego.

Hotel Wilga*** jest częścią kompleksu Uzdrowiska Ustroń co pozwala m.in. na korzystanie z Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia i bazy zabiegowej Medical&SPA Prestige Club, gdzie w niezwykłej, luksusowej atmosferze wybierać można z bogatej oferty leczniczo-pielęgnacyjnej opartej w równej mierze na naturalnych zasobach uzdrowiskowych, jak solanka czy borowina, oraz nowoczesnych

położenie: w górach
region: Beskid Śląski / Wisła i okolice

Zapytanie e-mail

Galeria zdjęć

Polecane obiekty